סליפ IN – מזרונים, מיטות, חדרי שינה ועוד
 
 
 
להזמנות חייגו: 053-6206619
מענה טלפוני מ10:00 עד 22:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
3.5
13 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
קטגוריה
מחיר
-
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

איך לקנות מיטה וחצי? טיפים לקניה חסכונית ויעילה

 
היום כשרוכשים כל חפץ, רהיט או דבר אחר, מחפשים את היעילות יחד עם הנוחות המרבית. גם בקנייה של מיטה לנער או לנערה מתבגרת שלנו אנחנו ננהג כך, ניקח את כל הפרמטרים החשובים ונקנה את המיטה הנוחה והיעילה ביותר. אך חשוב לזכור שמדובר בנערים שהם כבר לרוב יודעים מה הם רוצים ולא מתפשרים.
כדאי להתייעץ איתם לפני כל בחירה ולקחת אותם יחד אתכם לקנייה על מנת שיקבלו ויחליטו מה נכון ונוח עבורם. אין ספק שהבחירה חייבת להיות גם בהתאם לתקציב הקיים, אך המבחר גדול וניתן בהחלט למצוא מה שמבקשים בתקציב שהוא ריאלי.
 
 
 
 
 

מיטה וחצי, למי היא מיועדת?

 
מיטה וחצי היא בדרך כלל ברוחב של 90 ס"מ עד 1.20, היא מיטה שלרוב תתאים לבני נוער או אנשים עם ממדים גדולים או גם אפילו לילדים שזזים במהלך הלילה הרבה וזקוקים למרחב בעת שינה. מיטה וחצי היא מיטה נוחה מאוד שכן היא יותר רחבה ממיטות עץ רגילות וניתן להתפרס עליהן כאוות נפשנו כמעט כמו במיטה זוגית. יש ילדים עם צרכים מיוחדים שחייבים מיטה שתספק להם מרחב ולא חלילה יפלו ממנה מכל תזוזה שלהם, יש נערים וילדים שהם גדולים בממדים שלהם ומוכרחים את המיטה הרחבה ביותר שתתאים גם לגודל החלל, וכן מבוגרים שזקוקים למיטה רחבה יותר מגודל סטנדרטי של מיטה רגילה ונאלצים להסתפק במיטה וחצי מפאת חלל קטן.
 
 

התחשבות בחלל החדר

 
חשוב להתחשב כאמור בחלל החדר ובשטח הזמין שקיים בחדר שאליו מיועדת המיטה. מיטה וחצי לוקחת מעט יותר מקום בחלל אך יש לה את היתרונות שלה. מיטה כזו יכולה לאפשר אירוח של חבר במידת הצורך, ובכל מקרה יהיה רצוי לבדוק לפני קנייה היכן אתם הולכים להניח אותה בחלל. מיטות וחצי לילדים יכולות להגיע גם בצורה של מיטה וחצי, מתכווננת, מיטה וחצי חשמלית בגוונים ובדקורציות שונות לפי בחירה. כמו כן יש למיטות אלה גם ארגז נפתח לאחסון.
 
 
 

מיטה ספה

 
גם ספה נפתחת שמשמשת כמיטה היא אופציה מעולה לחדר ילדים או לנוער שכן היא חוסכת במקום ומכילה מיטה נוספת וארגז מצעים. מדובר במיטה יעילה במיוחד שהיא מתאימה לחדר ילדים או חדר לבני נוער שמכילים כמה אחים או שבמידה והחדר לא גדול מדי, באמצעות מיטה שהיא גם ספה נפתחת, ניתן לחסוך בהרבה מקום.
 
 

מחירים וסקר שוק

 
המחירים של מיטות וחצי הם מחירים שנעים בין כמה מאות שקלים לכמה אלפים, לכן כדאי ורצוי לעשות סקר שוק קפדני לפני בחירה של מיטה ולבחור רק אחרי שתגלו מושג בתחום ותראו אופציות שמתאימות לכם ולילדיכם. יש מגוון חנויות גם ברשת וגם בחנויות שמאפשרות לצפות בקטלוגים של מיטות וחצי לנוער של כל חברה ולקרוא את המפרט של המיטות שכוללות את המידות וממה הן עשויות ומה הן מכילות, יש גם הרבה פרסומים על מיטה וחצי במבצע, וכך לעשות את הבחירה הנבונה שתואמת לתקציב שלכם.