סליפ IN – מזרונים, מיטות, חדרי שינה ועוד
 
 
 
להזמנות חייגו: 053-6206619
מענה טלפוני מ10:00 עד 22:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
3.5
14 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
קטגוריה
מחיר
-
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

צביעת חדרי שינה – לישון בכל לילה בחדר השינה שאתם אוהבים

 
חדר השינה הוא המקום שאליו אנחנו מגיעים בסוף כל יום עבודה ארוך ומתיש ורוצים להרגיש בו הכי טוב שאפשר. חדרי שינה לרוב מורכבים ממיטה, ארון, טלוויזיה, כמה שידות ומראה אבל השינוי בעיצובים בין חדר שינה אחד למשנהו הם גדולים מאוד ולכל אחד ואחת מאיתנו יש טעם אחר ורצונות אחרים.

על מנת להתאים לעצמכם את חדר השינה המושלם עליכם לבחור את מה שאתם הכי אוהבים מבלי להתחשב ברצונות של האחרים, עליכם לראות מגוון רחב של עיצובים וסגנונות טרם הבחירה ורק כך תוכלו להיות בטוחים שהתאמתם לעצמכם את חדר השינה המושלם. כשאתם בוחרים את חדר השינה שאתם אוהבים, עם העיצוב שאתם אוהבים והצבעים שאתם אוהבים אתם ישנים הרבה יותר טוב וכל לילה הוא טעינת מצברים מעולה לקראת היום של המחר.
 
 

לבחור את המזרן המושלם

 
רבים מאיתנו משקיעים מאמצים רבים בבחירת הארון, השידה והמיטה, בין אם המיטה היא מיטה זוגית, מיטה וחצי או מיטת נוער לילדים שלנו אבל שזה מגיע למזרן בוחרים את המוצר הראשון שהם רואים. לבחירת המזרן יש חשיבות עצומה, זו למעשה הדרך שלכם לישון בצורה מושלמת בלילה וכמובן לחסוך לעצמכם כאבי גב בעתיד או אפילו כבר בהווה. סוגי המזרנים הם רבים ומגוונים ובין היתר תוכלו לבחור מזרנים גדולים או קטנים, רכים או קשים, דקים או עבים אבל הכי חשוב זה שתבחרו מזרן שיעשה טוב גם
לבריאות שלכם ובעיקר טוב לנפש שלכם כי ידוע ששינה טובה באמת מתחילה עם מזרן איכותי ושלווה לנפש.

 
מיטת נוער לילדים עם מזרן איכותי
 
 

כך תהפכו את חדר השינה לחדר היפה ביותר בבית

 
חדר השינה הוא אומנם מקום שלרוב האורחים לא מגיעים אליו אבל עדיין יש בנו את הרצון שהוא יהיה החדר הכי יפה בבית. על מנת להפוך אותו לכזה עלינו לחשוב מחוץ לקופסא, לחשוב בצורה יצירתית ולחשוב כמו שאנחנו רוצים בלי להתחשב בדעות וההמלצות של האחרים. מלבד בחירת השידות, המיטה או הארון הנכונים והמתאימים ביותר לטעמכם יש עוד דרך מצוינת להפוך את חדר השינה שלכם למקום שתמיד חלמתם עליו וזו צביעת חדר השינה.
צביעת חדרי שינה היא דרך נוספת להכניס לחדר האינטימי ביותר שלכם את האווירה והתחושה שתמיד חיפשתם, אתם כמובן לא חייבים לצבוע את הקירות בלבן "הרגיל" אלא אתם יכולים לבחור כל צבע שעולה על דעתכם וכך להכניס לחייכם צבע אחר תרתי משמע. צביעת חדר שינה קומפלט זו הבחירה של אלפי ישראלים שהבינו שהעיצוב של הרהיטים האחרים בחדר השינה לא תמיד יוצר עבורם את התמונה המושלמת ושהם מרגישים שיש איזשהו חלק שחסר בפאזל. אז אם כבר הכנסתם את כל הרהיטים שרכשתם לחדר השינה אבל אתם עדיין לא מרגישים את השלמות באוויר, צבעו את חדר השינה בצבעים איכותיים ותראו איך חדר השינה המושלם שדמיינתם מופיע גם במציאות מול עיניכם.