סליפ IN – מזרונים, מיטות, חדרי שינה ועוד
 
 
 
להזמנות חייגו: 053-6206619
מענה טלפוני מ10:00 עד 22:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
3.5
13 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
קטגוריה
מחיר
-
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בחירת מזרונים מומלצים לילדים ובני נוער

 
הדעה הרווחת היא שילדים אינם צריכים מזרונים אורטופדיים, בגלל גילם הצעיר. מזרונים אורטופדיים קיבלו דימוי של מזרונים שנועדו לאוכלוסייה הסובלת מבעיות גב שונות, אך זה לא בדיוק נכון.

מזרונים אורטופדיים גם נועדו להקל על בעיות גב שונות אך גם לילדים חשוב להעניק תמיכה מלאה לגב, במיוחד ילדים ובני נוער שבשנים הנ"ל הגוף עדיין בהתפתחות וכך גם עמוד השדרה. תמיכה נכונה בשנים הראשונות בחייהם של ילדנו ימנעו בעיות גב שונות בעתיד ואף יתרמו ליציבה נכונה ושינה איכותית. להלן מספר טיפים ועצות כיצד לבחור מזרונים מומלצים לילדים
 
 

איך בוחרים מזרונים איכותיים לילדים?

 
בניגוד לבחירת מזרון למבוגרים שהקריטריון החשוב ביותר הוא נוחות אצל ילדים הבחירה נעשית על משקל גופם:

 

ילדים בגילאי שלוש עד שמונה

 
לילדים בגילאים הנ"ל כדי לבחור במזרון רך העשוי ספוג עם שכבה עליונה עבה של לטקס המעניק גמישות מרבית למזרון וכן תמיכה מלאה לכל חלקי הגוף. לטקס הינו עשוי גומי טבעי מתאים מאוד למי שסובל מאלרגיות שונות הוא מונע הצטברות קרדית האבק. מזרון לטקס הינו מזרון מומלץ מאוד כיוון שהוא אנטי בקטריאלי ואנטי אלרגני. עובי של מזרונים מומלצים אלו הוא בין 10-15 ס"מ.
 
 

מזרונים מומלצים לילדים בגילאי שמונה עד 12

 
ילדים בגילאי שמונה עד שתיים עשרה - גם כאן נעדיף מזרון ספוג איכותי, בדרגת קושי רכה יחסית, ילדים בגיל זה הם עדיין בקבוצת המשקל הקל, אך עדיין צריכים תמיכה מלאה לכל חלקי הגוף לכן חשוב שלמזרון תהיה מעטפת לטקס עליונה. עובי המזרון המומלץ הוא 13-18 ס"מ.
 
 
 
 

ילדים בגילאי שתים עשרה ומעלה

 
כאן הילדים הם בעלי דעה נחרצת ויודעים בדיוק מה הם רוצים, לעיתים בחירת מזרונים איכותיים לילדים היא לא עבודה פשוטה כלל. ברוב המקרים הם יעדיפו מזרוני קפיצים ולא מזרוני ספוג, כי מזרוני קפיצים זה כבר מעולמם של המבוגרים. כמו כן בני נוער יותר שמים דגש על הפן העיצובי כלומר הם יעדיפו ספה נפתחת או מיטה וחצי, שהם בעלי צד עיצובי במיוחד לבני נוער בצבעים שונים שמושכים את העין.

ילדים בגיל הזה מבלים את רוב זמנם בחדרם, לכן מאוד חשוב שהם ירגישו בנוח במקום הפרטי שלהם המספק נוחות. מיטות שהן ספות נפתחות, בשילוב של מזרונים מומלצים אלו, או לחילופין מזרונים אורטופדיים מומלצים, כמו שציינו למעלה, הן מושלמות עבורם ועבור בני נוער רבים, כי הן ממלאות פונקציה של "מזרון בזמן השינה", שנותנת את האפשרות של אירוח כספה בשעות היום.
 
 

למה לא לרכוש מזרון ספוג זול?

 
מזרון ספוג זול מתבלה מהר יחסית, כלומר במקם מזרון איכותי שיחזיק 5 שנים לפחות אם לא יותר, מזרון זול עשוי מחומרי גלם פשוטים ובשיטת ייצור שינה, מה שגורם לו להתבלות תוך זמן קצה ואחרי כמה חודשים ייווצר שקע במרכז הכובד של הגוף, מה שיכול לגרום לשרירים תפוסים ויציבה לא טובה. לאחר שלמדתם כיצד בוחרים מזרונים מומלצים לילדים כנסו לצפייה במגוון המזרונים ממיטב המותגים שיש לנו להציע לכם.

לחצו כאן לצפייה במיטב המזרונים