סליפ IN – מזרונים, מיטות, חדרי שינה ועוד
 
 
 
להזמנות חייגו: 053-6206619
מענה טלפוני מ10:00 עד 22:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
3.5
13 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
קטגוריה
מחיר
-
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

דגשים לרכישה והתקנה של מיטות עץ מלא

 
 
עומדים לרכוש מיטה מעץ מלא? אם כן, לפני שאתם מבצעים את הרכישה, קראו את המאמר הבא עד תומו ותוכלו למצוא טיפים רבים וחשובים אשר ישפיעו על הרכישה שלכם, על המיטה הסופית שתבחרו, על העלויות ועל ההנאה שלכם מאותה מיטה למשך זמן רב.

רכישה של מיטה מעץ מלא הינה רכישה אשר באופן כללי תהיה יקרה יותר לעומת רכישה של מיטה רגילה. בשל העלויות הגבוהות יותר של החומר, העץ המלא, לעומת חומרים סינטטיים אחרים, העלות הסופית של המיטה תהיה גבוהה יחסית. לכן, לפני שאתם מבצעים את הרכישה, בדקו היטב את כל הנתונים כך שתהיו בטוחים כי אתם מוציאים את הכסף שלכם על מיטה שבאמת תהיה שווה את ההוצאה, ובאמת תתאים למה שאתם מחפשים.
 
 

מהיכן אתם מבצעים את הרכישה?

 
לפני שאתם רוכשים מיטה מעץ מלא, או כל רהיט אחר, חשוב מאוד שתבדקו היטב את החנות ממנה אתם עומדים לבצע את הרכישה. ותוודאו כי אתם מבצעים רכישה מחנות מקצועית אשר מציעה לכם רהיטים ברמה גבוהה ותשומת לב לפרטים הקטנים ביותר.
אל תנסו להתפשר או לבחור מיד בחנות המציעה לכם את המחיר הנמוך ביותר. במיוחד כאשר מדובר ברהיטים מעץ מלא עליכם להיות בטוחים כי אתם רוכשים רהיט שמיוצר תוך תשומת לב לפרטים הקטנים ביותר, עם שימוש בכלי עבודה איכותיים, כמו למשל סט כלי עבודה בוש – ראו כאן, המשפיעים על האיכות של הרהיט ורמת הגימור ועוד.


 

דגשים לרכישה והתקנה של מיטות עץ מלא

 
חשוב מאוד לקחת בחשבון את כל העלויות הנלוות כדי להיות בטוחים כי לא יקרה מצב בו בסופו של דבר תצטרכו לשלם הרבה יותר ממש שחשבתם. לדוגמא, אלו העלויות שיכולות להתווסף למחיר המקורי של המיטה שמצאתם, ויכולות לייקר מאוד את המחיר.

1. עלויות הובלה של המיטה עד אל הבית שלכם.
2. עלויות התקנה של המיטה (שימו לב כי במידה ועליכם להרכיב אותה בעצמכם ייתכן ותהיו זקוקים לכלי עבודה מיוחדים כמו סט כלי עבודה בוש, ובמידה ואין לכם אותם ועליכם לרכוש כלים כאלו, ההוצאה כמובן תגדל).
3. עלויות תחזוקה של המיטה, כמו צביעה או שימון.
4. שינויים בצבע או במידות שראיתם בתצוגה ויכולים לשנות את המחיר.

לכן חשבו מראש על כל הנתונים הללו וכך תוכלו להיות בטוחים כי אתם יודעים מה המחיר הסופי של המיטה ולא תופתעו עם עלויות שלא לקחתם בחשבון מראש.

פירוק והרכבה של מיטה מעץ מלא
אם אתם עוברים דירה או רוצים להעביר את המיטה לחדר אחר וצריכים לפרק אותה ולהרכיב מחדש חשוב מאוד שתבצעו את העבודות הללו עם כלי עבודה איכותיים כמו סט כלי עבודה בוש. הדבר חשוב במיוחד במיטות מעץ מלא כי במיטות כאלו שימוש בכלי עבודה שאינם איכותיים עלול לגרום לפגיעה בעץ עצמו.
 
 
תוכלו גם לצפות במגוון של ספות נפתחות מבית סליפ IN כאן