סליפ IN – מזרונים, מיטות, חדרי שינה ועוד
 
 
 
להזמנות חייגו: 053-6206619
מענה טלפוני מ10:00 עד 22:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
3.5
13 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
קטגוריה
מחיר
-
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

האם ניתן לישון לאורך זמן על ספת נוער

 
ספת נוער היא הרהיט האולטימטיבי לבני נוער שנמצאים בשלב בו מיטות ילדים כבר לא גדולות מספיק עבורם אך עדיין לא בשלים מספיק למיטה זוגית, או שאין להם מקום למיטה זוגית בחדר. יש סוגים רבים של ספות נוער, הנקראות לעיתים גם מיטה וחצי אורתופדית והדבר המאפיין את כולן הוא גודל הביניים שלהן.

מעבר לכך, הן נבדלות בצבע, בעיצוב, בנוחות וכמובן שבהתאם לכך, גם במחיר.ספת נוער אורתופדית היא חיונית לכל ילד גדול, נער או חייל, אך הורים רבים מתלבטים לגבי הנוחות שלה לאורך זמן. עולה השאלה, האם ספת נוער אורתופדית היא גם מיטה אורתופדית והאם ניתן לישון עליה לאורך זמן, מבחינת נוחות ובריאות?
 
 

כיצד לבחור ספת נוער אורתופדית

 
בכל מה שנוגע לגב של הילדים, אין מקום לפשרות. ספת נוער אורתופדית היא רהיט שרוכשים בדרך כלל בגילאים בהם הגוף מתפתח באופן מואץ והשרירים והעצמות צריכים את מלוא התמיכה, במיוחד בשעות הלילה בהם הגוף גובה וגדל. כמו כן, לשינה איכותית יש קשר ישיר לריכוז בלימודים, ציונים גבוהים, שמחת חיים ותפקוד כללי. לכן, חשוב לבחור מיטה אורתופדית איכותית במיוחד.
 
 
 
הפרמטר העיקרי שצריך להנחות בבחירת ספת נוער, הוא הנוחות, גם בישיבה וגם בשכיבה. מיטה או מזרונים אורתופדיים מכל סוג, צריכים להיות כאלו שמתאימים למשקל ומבנה הגוף של מי ששוכב עליהם, ולספק תמיכה בריאותית לאורך כל שעות השינה לשינה איכותית וקימה נוחה. לכן, ספת נוער אורתופדית צריכה לענות על כל הקריטריונים האלו, כדי שיהיה אפשר לישון עליה לאורך זמן.

בנוסף לכך, ספת נוער מתקפלת לצורת ישיבה ומאפשרת לבני הנוער, שמבלים שעות רבות בחדרם ביחד או עם חברים, לשבת בנוחות ובצורה בריאותית ובטוחה לאורך זמן. שני המצבים צריכים להיות אידיאליים ולכן, מומלץ לרכוש מיטה וחצי אורתופדית או מיטה הנסגרת לספה, יחד עם בני הנוער. כך הם יוכלו לשכב ולשבת עליהן ולהעיד בעצמם אם הן נוחות להם מספיק.
 
 

סוגים שונים של ספת נוער אורתופדית

 
ניתן לבחור מיטה וחצי אורתופדית בהתאם לצרכים השונים של כל ילד או מתבגר. יש למשל מיטות נוער המכילות בתחתית גם ארגז מצעים – מעולה לשמירה על הסדר בחדר ומהווה פתרון אחסון למי שהארון שלו לא גדול מספיק לכל כלי המיטה. בנוסף, העיצוב של הספות משתנה מאוד ונע בין צבעים רכים ומתונים לבין צבעוניות תוססת ורועשת.

הנוער יכול לבחור בהתאם לטעם האישי שלו וכמובן גם בהתאם לעיצוב של החדר והצבעוניות השולטת בו.מעבר לעיצוב, גם סוגי הפתיחה והסגירה משתנים ולכן יש למדוד היטב את החדר ואת המיקום בו תוצב ספת נוער אורתופדית. אם מדובר ברכישה לטובת חדר אורחים בו תמוקם מיטה וחצי אורתופדית, יש לוודא כי היא נוחה גם למבוגרים.