סליפ IN – מזרונים, מיטות, חדרי שינה ועוד
 
 
 
להזמנות חייגו: 053-6206619
מענה טלפוני מ10:00 עד 22:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
3.5
14 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
קטגוריה
מחיר
-
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

התאמת דלתות לחדרי שינה

 
העיצוב מתחיל מהפרטים הקטנים, אבל פרט שרבים מאתנו נוהגים להתעלם ממנו הוא נושא הפרטים התפלים לכאורה, כמו אזורים המתמזגים עם מעטפת ומבנה החלל. מעבר לצביעת הקירות ועיצוב הקירות שנכנסו לאחרונה לאופנה. גם עולם דלתות כניסה הוא אחד הנושאים המעורפלים בתחום עיצוב החללים בכלל והחללים הביתיים בפרט.

עיצוב דלתות כניסה לחדרי שינה הוא בין הנושאים המדוברים ביותר לאחרונה בתחום העיצוב הביתי ומעניקים אופציה קלה באופן משמעותי לשדרג ולייחד את עיצוב הבית. דלתות הכניסה מהוות חלק מעניין ממראה הבית כולו ויוצרים גוון מעניין גם ללא התאמה מיוחדת או מקצועית. על כן, נושא זה דורש מקצועיות פחותה אם לא מכיוון בחירת סגנון הדלת אז מכיוון העיצוב והנראות הכללית.
 
דלתות חדר שינה עם מעצור - בטיחות לחדרי ילדים
אחד הנושאים הטעונים ביותר בתחום הדלתות והעיצוב בכלל הוא נושא הבטיחות. דלתות כניסה, יכול אולי להישמע כמו שם של להקת רוק מצליחה אבל היא מאופיינת בגם בלא מעט תאונות בבית. נושא הבטיחות קל מאוד לשיפור תוך בחירת דלתות עם נעילת ופתיחת בטיחות לשמירה על אצבעות סוררות ומומלצות גם בבתים בהם שוהים ילדים קטנים וגם בבתי מגורים. טריקת דלת הוא אחד הנושאים החשובים ביותר העומדים על הפרק וניתן לשלב אותם בתחום בחירת הדלתות - דלתות אלה יהיו גם מעוצבות בדרך כלל על פי צו אופנת עיצוב הכניסה החדש.
 
עיצוב דו צדדי - עיצוב משתנה ייחודי
אחד העיצוב השכיחים והמעניינים ביותר לאחרונה בתחום דלתות לחדרי שינה הוא דלת לחדר שינה עם עיצוב משתנה בתוך כניסה הדלת והעיצוב הפונה לכיוון החיצוני. זוהי אופצייה מומלצת שיצרה עניין אצל רבים מהלקוחות, הפרטיים והעסקיים כאחד ומתאימה בעיקר לבחירת והתאמת דלתות לחדר השינה - למי שמעוניין להעלות מעט את רמת הייחודיות בעיצוב הבית.
כך למשל תוכלו ליצור עיצוב זהה ומותאם בכל רחבי הבית ומאידך להתאים את עיצוב הדלת לחדר השינה עצמו בכניסה החדר!
 
כיצד מוצאים דלתות כניסה זולות לחדר השינה?
תוכלו להתרשם ממבצעים רבים בעיקר באזורים מסחריים ורשתות בעיקר בעונות החגים בהם ירידת המחירים בתחום דלתות הכניסה ניכרת. בחירת דלת לחדר שינה באה לידי ביטוי כנושא שולי יחסית, כאשר העניין נוגע לעונת החגים וחשוב מאוד לנצל זאת, מאחר שמרבית המוכרים מניחים על כך את הדעת ומשתדלים להוריד את מחירי הדלתות בתקופות פחות רלוונטיות על מנת לעודד את רכישתן.
 
עיצוב דלתות כניסה קיימות - שדרג זאת בעצמך
שדרוג דלתות כניסה קיימות היא פעולה שרבים מתעקשים לבצע על מנת לחסוך ולקצץ עלויות. עם זאת, חשוב מאוד להבין שלא רק הצבע והעיצוב לבדו הם אלה המשפיעים על הנראות והנוחות מהדלת. כאשר אנחנו משדרגים דלת לחדר שינה חשוב ביותר להשקיע גם בצלינדרים והצירים וכך נוכל לשפר את איכות הדלתות שלנו ללא היכר ובמחירים זולים וחסכוניים הרבה יותר מרכישת דלת לחדרי שינה "ממודל חדש".