סליפ IN – מזרונים, מיטות, חדרי שינה ועוד
 
 
 
להזמנות חייגו: 053-6206619
מענה טלפוני מ10:00 עד 22:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
3.5
13 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
קטגוריה
מחיר
-
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

טיפים לבחירת חדר שינה

 
כך תבחרו נכון חדר שינה, שישרת אתכם למשך שנים רבות ויאפשר לכם שינה עמוקה ונוחה. חדר השינה משמש אותנו שעות רבות והמטרה העיקרית שלו היא לאפשר לגוף להירגע ולנוח. לכן, יש חשיבות רבה לבחירה של חדר שינה מתאים ובעיקר, בחירה נכונה של מיטה ומזרון נוחים ואיכותיים, שישמשו אותנו לזמן רב.
 
 
 

טיפים ונקודות חשובות

 
- הטיפ הראשון הוא לבחור בדי ריפוד מתאימים. בדי ריפוד בחדר שינה נמצאים בעיקר במזרון ומומלץ לרכוש מזרון ששכבת הריפוד העליונה שלו עשויה מבד נעים למגע, כך שלא נזיע במהלך השינה. כמו כן, רצוי לבחור בדי ריפוד נושמים המאפשרים אוורור ומונעים הצטברות זיעה ועובש. יש גם בדי ריפוד שהם היפו אלרגניים ודוחים אבק. מעבר לבחירת בדי ריפוד איכותיים, יש משקל גם לסוג המזרון והתאמתו לקונה.
לכל אדם יהיה נוח מזרון אחר וכיום יש מבחר גדול של מזרני קפיצים, מזרני ספוג ולטקס ומזרנים אורתופדיים הבנויים בטכנולוגיות מתקדמות. אל תוותרו על בדיקה אישית של המזרון לפני הקנייה. שכבו עליו למספר דקות, הסתובבו מצד לצד וכך תוכלו לחוש אם נוח לכם.
- הטיפ השני מתייחס למיטה עצמה. באופן כללי, רצוי לקנות את המזרון והמיטה באותה חנות. למרות שרוב המידות הן סטנדרטיות, עדיין חשוב לוודא שיש התאמה בין המזרון למידות המיטה ושהגובה המתקבל נוח לכם. מעבר לכך, מומלץ לבחור במיטה בעלת בסיס חזק ויציב, המאפשר אוורור של המזרון בחלק התחתון וגם מאפשר תמיכה במשקל השוכבים עליו. בחירת בסיס מיטה חזק, העשוי מעץ מלא איכותי, הופכת את המיטה ליציבה ועמידה לשנים רבות. חשוב לדעת! לא כל המיטות מגיעות עם ארגז אחסון. לכן, אם זה חשוב לכם, בקשו שיראו לכם רק מיטות מתאימות.- הטיפ השלישי מתמקד במידות הרהיטים. לפני הקנייה, ערכו מדידות בחדרי השינה והגיעו עם הפרטים לחנות. כך תוכלו לוודא שהרהיטים נכנסים לחדר ואינם חוסמים אותו ושדלתות הארון אינן נתקלות בדופן המיטה. חדר שינה צריך להיות מרווח ולא עמוס, כדי להקנות תחושת רגיעות ושלווה. אילו עוד רהיטים יש לחדר שינה, מלבד המיטה והמזרון? אתם מוזמנים להמשיך לקרוא את הטיפ הבא.
- הטיפ הרביעי והאחרון מתייחס לריהוט משלים לחדר שינה. מלבד מיטה ומזרון, יש אפשרות לרכוש גם שידות קטנות שיונחו לצדי המיטה. שידות אלו משמשות בעיקר כמקום להניח עליו כוס מים, משקפיים, ספר או מנורת לילה. ריהוט למטרת אחסון בחדר שינה אלו הארון ושידת האיפור, המחולקת למגרות. הארון יכול להיות עם דלתות נפתחות או דלתות הזזה. אנו ממליצים לבחור בארון שישמור על תחושת מרחב בחדר ויהיה בעל חלוקה פנימית המתאימה לצרכים שלכם.

הטיפ האחרון הוא לרכוש את כל הרהיטים לחדר השינה מאותו המקום. כך אפשר לשמור על התאמה בין צורת הרהיטים וגוונים אחידים, ולקבל מראה נקי ומרגיע.

לחצו כאן לצפייה גם בקטלוג מיטות נפתחות