סליפ IN – מזרונים, מיטות, חדרי שינה ועוד
 
 
 
להזמנות חייגו: 053-6206619
מענה טלפוני מ10:00 עד 22:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
3.5
13 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
קטגוריה
מחיר
-
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

כך תבחרו מזרון זוגי מומלץ

 
 
לפעמים אתם קמים בבוקר ומרגישים שפשוט נשבר לכם. הגב, זאת אומרת. אם הגעתם למצב כזה, כנראה שיש לכך פתרון מאוד פשוט והגיע הזמן להחליף מזרון. מכיוון שיש מבחר גדול של מזרונים מומלצים, רצוי לשים לב לכמה קריטריונים עיקריים, שיקלו עליכם בבחירה ויאפשרו לכם לרכוש מזרון זוגי מומלץ ואיכותי שישמש אתכם לשנים לא מעטות לאחר הרכישה.הדבר החשוב ביותר בבחירת מזרון אורתופדי, הוא כמובן הנוחות.

ההגדרה של מזרון אורתופדי, הוא כזה המאפשר שינה ומנוחה ממושכות עליו, תוך עיצוב שמאפשר התמודדות עם כמעט כל משקל גוף ומענה על הצורך בנוחות בשכיבה. כדי להשיג מטרה זו, מזרונים מומלצים בדרך כלל יהיו בנויים בשיטות שונות ומחומרי גלם איכותיים במיוחד, המבטיחים לכל אדם את התחושה המתאימה לו.

כלומר, לא תמיד מזרונים אורתופדיים מומלצים, מתאימים לכל אחד. כמו כן לא תמיד מזרון זוגי מומלץ יהיה הקשה ביותר. כל יחיד או זוג שרוכשים מזרון, צריכים לדייק לעצמם את הצרכים שלהם ולרכוש את זה שעונה עליהם בצורה המתאימה ביותר.
 
 

מזרונים מומלצים לכאבי גב

 
על אף הבחירה האינדיבידואלית, יש כמה מזרונים מומלצים לאנשים הסובלים מכאבי גב. אנשים שצריכים תשומת לב מיוחדת לגב שלהם ונוטים לסבול מכאבים בצורה קבועה, צריכים לתת תשומת לב יתרה לבחירת המזרון שלהם ולהתייעץ הן עם רופא מקצועי והן עם מוכר מנוסה, כדי להחליט איזה סוג הוא המתאים ביותר להתמודדות עם הבעיה ממנה הם סובלים. אנשים הסובלים מכאבי גב צריכים יותר מאחרים להתנסות במזרון ולהקפיד לרכוש מזרונים מומלצים, מחברות אמינות ומוכרות המיומנות בייצור מזרונים המותאמים לקשיים אלו.

 
במקרה כזה לא כדאי להתפשר על פרמטר המחיר, משום שבריאות ואיכות חיים הן חשובות יותר. עדיף להשקיע במזרונים מומלצים לכאבי גב, מאשר לסבול ולכאוב.
 
 
 
 

כך תבחרו מזרון זוגי מומלץ

 
אין מחיר אחיד למזרונים מומלצים. מדובר בטווח מחירים רחב למדי, המושפע מפרמטרים כמו התחכום שביצור, גודל המזרון ואפילו סוג הבד ממנו הוא עשוי. למרות שמזרונים מכוסים במצעים באופן קבוע, מזרונים מומלצים ואיכותיים יהיו עשויים גם מבד איכותי ו "נושם", שמאפשר שינה נעימה אפילו עוד יותר. גם הגודל, כאמור, אינו תמיד אחיד. ניתן לרכוש מזרון זוגי מומלץ, בגודל שונה מהסטנדרט המוצע בשוק.

הסיבות לבחירה במזרון גדול יותר הן מגוונות: רצון לנוחות, פתרון כאבי גב ועוד. בכל מקרה, כדאי למדוד היטב את מידות החדר בו ימוקם המזרון, כדי לבחור אחד כזה שיאפשר קימה ושכיבה נוחות משני צידי המיטה ויהיה פרופורציונלי לגודל החדר. אם ברשותכם מסגרת למיטה ואתם רוכשים מזרון בלבד, יש למדוד את המסגרת כדי לוודא שלא נשאר פער גדול מדי בינה לבין המזרון או חמור מכך, שהיא קטנה מדי מכדי להכיל את המזרון עליו אתם מפנטזים.

למרות שכיום מזרונים אינם עסק זול כלל, תמיד תנסו לבדוק ולעשות השוואת מחירים כדי למצוא מזרן במבצע שיתאים למה שאתם מחפשים ובמחיר הרצוי.