סליפ IN – מזרונים, מיטות, חדרי שינה ועוד
 
 
 
להזמנות חייגו: 053-6206619
מענה טלפוני מ10:00 עד 22:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
3.5
13 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
קטגוריה
מחיר
-
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

כך תבחרו מיטת יחיד לילד שלכם

 
העברה של ילד לשינה במיטת יחיד היא שלב מרגש מאד בחייה של כל משפחה. ישנם ילדים שעוברים למיטות יחיד הישר ממיטת תינוק ויש כאלה שישנים קודם לכן במיטת מעבר. כך או כך - מיטת יחיד תלווה אותם עד שנות הבגרות שלהם ולכן יש חשיבות גבוהה מאד לבחירה נכונה של המיטה שתהיה הכי מתאימה. כיום ישנם לא מעט סוגים ודגמים של מיטות יחיד וחשוב להכיר אותם ולהבין מה ההבדלים ביניהם על מנת לבחור בדיוק את מה שמתאים ויעמוד בדרישות המשפחה. אם גם אתם עומדים בפני רכישה של מיטת יחיד חדשה עבור הילד שלכם - ייתכן מאד שתוכלו ללמוד לא מעט דברים.

 

להלן מספר דגשים

 
ראשית, מיטות יחיד - כשמן כן הן - מתאימות לשינה של אדם אחד. אין זה משנה אם מדובר באדם מבוגר, ילד או נער, הכוונה היא שאין די מקום במידה עבור שני אנשים. ברוב המקרים יש מידות סטנדרטיות למיטות היחיד - 80 או 90 ס"מ ברוחב ו- 200 ס"מ באורך. אלה תהיינה גם מידות המצעים המתאימות למיטות. כאשר קונים לראשונה מיטת יחיד היא מגיעה בדרך כלל עם מזרונים העשויים מספוג כחול הנחשבים למעט קשיחים, אך כבר בחנות ניתן לשדרג אותם עם מזרונים אורתופדיים ליחיד - זאת על פי הנוחות של ההורים.
 
 

מה צריך לדעת על מיטות יחיד?

 
 
כיום ניתן להשיג מיטות יחיד במגוון רחב של חומרי גלם - עץ מלא, שילוב של עץ מלא עם חומרים נוספים וכמובן שניתן לבחור מבין צבעים רבים ודוגמאות שונות. יש מיטות בעלות מיטה אחת או שתיים נוספות שניתן לפתוח וכך לארח חבר או קרוב משפחה. יש מיטות המצוידות במגרות או ארגז אחסון גדול בחלקן התחתון כך שאפשר להניח בהן מצעים או חפצים אחרים שנדרשים להיות בהישג יד. אפשר גם להוסיף למיטות יחיד מעקה במידה ומדובר בילד קטן שעלול ליפול מהמיטה במהלך השינה וניתן אפילו לרכוש בנפרד מדף הנצמד לדופן המיטה ובו ניתן להניח בקבוק מים, ספר או תרופה.
כמובן שגם למזרונים יש חשיבות עצומה ( אולי אפילו יותר מהמיטה עצמה ) כאשר אנו מעוניינים לבחור מיטה עבור הילד שתישאר איתנו הרבה מאוד זמן.
לצפייה גם במיטות וספות נפתחות לילד - לחצו כאן
 

על השאלה מתי הילד כבר צריך מיטת יחיד אין תשובה חד משמעית. יש הורים שממתינים עד שמיטת התינוק הופכת לקטנה מדי עבור הילד ורק אז מבררים מידע אודות מיטות יחיד ויש הורים שצריכים לפנות את מיטת התינוק במועד מסוים ולכן רוכשים מיטת יחיד חדשה אפילו לפני גיל שנתיים.
מכיוון שהמיטה תהפוך לחלק בלתי נפרד מחייו של הילד חשוב מאד לוודא שמיטת היחיד שנבחרה עומדת בתו התקן, מיוצרת בחומרי גלם איכותיים ומעולים ושהחברה שממנה רוכשים את המיטה נותנת אחריות לתיקון, תמיכה או כל סיוע אחר למשך פרק זמן ארוך לאחר הרכישה. כך אפשר להיות בטוחים שמיטת היחיד תהפוך לרהיט מרכזי בבית, שהילד ישמח וייהנה לישון בה כל לילה עד שיגיע השלב והזמן לעבור למיטה אחרת.