סליפ IN – מזרונים, מיטות, חדרי שינה ועוד
 
 
 
להזמנות חייגו: 053-6206619
מענה טלפוני מ10:00 עד 22:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
3.5
14 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
קטגוריה
מחיר
-
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מה ההבדל בין מזרן ויסקו אלסטי למזרן לטקס

 
האם מזרון מסוג אחד עדיף על הסוג השני? מהם היתרונות של כל אחד מהם והאם ניתן להתאים את המזרון לצרכים הספציפיים של הלקוח? שני סוגי המזרונים הללו הם בני המזרונים הנמכרים ביותר בארץ ובעולם מאחר ושניהם עונים על הדרישות הנשמעות על פי רוב בקרב הקהל הצרכני הישראלי.

על כן, קל מאוד למצוא סוגים רבים של מזרוני ויסקו אלסטי ומזרוני לטקס, על פני מזרונים אחרים. שני המזרונים הללו, מתאימים במיוחד לאקלים החם והלח של ישראל והשפעותיו, ומומלצים במיוחד ללוקים במחלות אורטופדיות, כאבי גב, ואלרגיות.
 
 
לבעלי עור רגיש ובעלי פריחות תקופתיות
מזרון הלטקס, הוא המזרון המומלץ ביותר לבעלי רגישויות ואלרגיות מכל הסוגים והמינים, העיצוב והחומר הייחודי והעמיד שלו, הלטקס, ממנו מזרון לטקס פוליקוןהוא מיוצר דוחה באופן אפקטיבי אבק וקרדית אבק ומומלץ במיוחד לבעלי אלרגיות עור, הפרעות נשימה, בעלי מחלות אלרגיות כרוניות כמו אסטמה של הריאות ואסטמה של העור (אטופיק דרמטיטיס) ולבעלי אלרגיות תקופתיות. חומר הלטקס, הינו עמיד במיוחד בפני אבק ומאופיין כחומר נושם ולא נותן לאבק המתעופף באוויר, לדבוק או לשקוע בו. על כן, נבחר מזרון הלטקס פעמים רבות כמזרון המתאים ביותר לבעלי אלרגיות וידוע גם כמוצר המעניק שינה טובה
יותר, במיוחד לבעלי קשיים אלה.

לצפייה בקטלוג מזרני לטקס
 
 
 
מזרון לטקס פוליקון
 
 
 
 
מזרון לטקס
 
אפשר לקנות מזרון ולהשאיר אותו שלם: מזרון מותאם ללא מנגנון חשמלי!
אחד היתרונות, בזכותם עולה מזרון הויסקו על מזרון הלטקס, ואפילו על מזרון הקפיצים המבודדים, היא יכולת חלוקת העומסים והתאמתו לגוף. האפשרויות הללו, ניתנות לנו בזכות הטכנולוגיה והשיטה הייחודית באמצעותה מתוכנן מזרון זה. המזרון הוא בעל שכבות חומר העשוי מכמה שכבות ובשכבה עליונה של ויסקו אלסטי, המאפשר למזרון לקבל את צורת הגוף ותנוחת הגוף של האדם השוכב על המזרון תוך דקות ספורות ובך לאפשר שינה נעימה יותר. טכנולוגיית פיזור הלחצים של המזרון והחומרים הקשיחים שבו, מונעים את שקיעת המזרון והיווצרות גושים בו ותורמים במיוחד לקשישים ובעלי בעיות שריר ופרקים, ע"י מניעת פצעי הלחץ, כפועל יוצא מהאלסטיות והגמישות הייחודית לו.
 
 
המזרון הטוב ביותר לאקלים הים תיכוני- מזרון הסופג ומשחרר לחות
עוד יתרון בולט של מזרון הלטקס, הוא יכולת דחיית השפעותיו של האקלים החם והלח במדינות כמו שלנו, מדינות ים תיכוניות המאופיינות מזרון לטקס פילוטופבאקלים דומה, המזרון דוחה את הלחות הנובעת מזיעה ומחום ומאפשרת למזרון לשמור על טמפרטורה קבועה ונעימה, התורמת לגוף, מונעת ריחות לאחר לילה שלם של שינה. אפשרות האוורור והניקוי של מזרון הלטקס, מביאים אותו גם הם אל המקומות הראשונים בתחום בחירת המזרונים לחדר השינה, ומהווים יתרון משמעותי, במיוחד ללילות שרביים במיוחד – לא עוד בקרים דביקים!

לצפייה בקטלוג מזרני ויסקו
 
 
 
מזרון לטקס פילוטופ
 
 
 
 
מזרון ויסקו
 
בכל מעגלי השינה- מזרון ויסקו אלסטי לשינה רציפה
הבידוד המיוחד, אותו מאפשרים החומרים והשכבות מהן מיוצר מזרון זה הוא, מעניק לכם שינה רציפה, ללא הפרעות, בזכות יכולת הבידוד שלו לא תרגישו כלל את הצד השני ותזכו בשינה רציפה ובריאה. אחד הגורמים הבולטים לקשיי הרדמות הוא חוסר נוחות במהלך השכיבה על המזרון, הויסקו אלסטי מונע את הקושי הזה באחוזים גבוהים. על פי עדויות של לקוחות, שנתם של לפחות 50 אחוזים מהם, השתפרה מיד לאחר החלפת המזרון במזרון
ויסקו אלסטי.

לצפייה בקטלוג מזרוני קינג דיויד
 
מזרון קינג דויד