סליפ IN – מזרונים, מיטות, חדרי שינה ועוד
 
 
 
להזמנות חייגו: 053-6206619
מענה טלפוני מ10:00 עד 22:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
3.5
13 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
קטגוריה
מחיר
-
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מזרונים אורטופדיים – ליהנות משינה רצופה ובריאה

 
סובלים מבעיות גב וכאבי לחץ באזורים שונים בגוף? מתקשים לשמור על שינה רציפה ונוחה? זה הזמן לדעת הכול על מזרונים אורטופדיים היכולים לסייע גם לכם ליהנות משינה רצופה ובריאה למשך כל הלילה. מזרנים אורטופדיים הם למעשה הגדרה כללית למזרני איכות בריאותיים בהם מוענקת התמיכה האופטימאלית ביותר לכל חלקי הגוף. מזרנים אלו מתאפיינים ביכולתם לפזר את נקודות הלחץ של הגוף על גבי המזרן ובכך לאפשר זרימת דם טובה יותר לכל חלקי הגוף. פעולת פיזור נקודות הלחץ מפחיתה את הלחץ המצטבר על עמוד השדרה במהלך שנת הלילה ובכך נמנעים כאבי גב ונזקים לעמוד השדרה.
 
 

סוגי מזרנים אורטופדיים

 
כיום, תוכלו למצוא היצע הולך וגדל מזרנים אורטופדיים המיועדים בעיקר לאילו מביניכם המעוניינים להבטיח לעצמם שנת לילה נוחה, רציפה ובריאה יותר. בין יתר סוגי המזרנים האורטופדיים תוכלו למצוא: מזרני ספוג אורטופדיים, מזרנים מתכווננים אורטופדיים, מזרני ויסקו או מזרני לטקס אורטופדיים ומזרנים אורטופדיים המיוצרים עבורכם בהתאמה אישית בהתאם למבנה גופכם ודרגות קושי המזרן הרצויות לכם. על מנת להבטיח לעצמכם רכישה כדאית ונכונה של מזרון אורטופדי לטווח הארוך, אנו ממליצים לכם לרכוש אך ורק מזרנים אורטופדים אנטומים. מזרנים אלו מתאפיינים ביכולת הסתגלותם למבנה גוף האדם העושה בהם שימוש והם מאפשרים שנת לילה רציפה ובריאה יותר.

 
 

מזרן אורטופדי עם קפיצים או בלי קפיצים - מה ההבדל?

 
מזרון אורטופדי בדומה לכל מזרן אחר מיוצר ומשווק בשני סוגים עיקריים, האחד, מזרן קפיצים אורטופדי במסגרתו הגוף נתמך במערכת ראשי קפיצים המצויה בתוך גוף המזרן, והסוג השני הינו מזרן אורטופדי ללא קפיצים במסגרתו הגוף נתמך על גבי משטח אורטופדי הומוגני וגמיש ללא תחושת קפיציות. ההבדל בין השניים קשור בראש ובראשונה להעדפות התחושה האישיות של כל אחד ואחת מכם, כאשר יהיו כאלו שיעדיפו את תחושת הקפיציות הנלווית למזרן האורטופדי עם מערכת הקפיצים.

מצד שני יהיו כאלו מביניכם אשר יעדיפו את התמיכה ללא תחושת קפיציות. במידה ואתם בוחרים במזרן אורטופדי זוגי עם קפיצים הפקידו לרכוש מזרנים המיוצרים בטכנולוגיה מתקדמת המשלבת בתוכה "בידוד" קפיצים בין צידי המזרן ובכך כל אחד מצידי המזרן איננו חווה את תזוזת הגוף של האדם בצידו האחר של המזרן.

צפו גם ב - ספות נפתחות לאירוח