סליפ IN – מזרונים, מיטות, חדרי שינה ועוד
 
 
 
להזמנות חייגו: 053-6206619
מענה טלפוני מ10:00 עד 22:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
3.5
13 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
קטגוריה
מחיר
-
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מיטה יהודית המדריך המלא

 
כאשר מדברים על מיטה יהודית ברוב המקרים זו מיטה המקושרת עם הציבור הדתי, אך אין זה בהכרח קשור לעולם התוכן המתאים לציבור זה בלבד. מדובר במיטה מיוחדת במינה שניתן להפריד בין שני צדי השינה שלה. במקור מיטות יהודיות תוכננו ועוצבו כמתן פתרון יעיל לבני זוג דתיים שרוצים להמשיך לישון זה בקרבתה של זו, גם במהלך ימי הנידה בהם הם אסורים למגע זה של זו. כאשר יש הפרדה פיזית בין שני צדי המיטה כל אחד מבני הזוג יכול להמשיך לישון בדיוק כפי שהוא רגיל ואין הכרח של אף אחד מהם לעבור לישון בחדר אחר.
 
 

כיצד לבחור מיטה יהודית?

 
עד לפני לא מעט שנים היה רק סוג אחד של מיטה יהודית. בעבר לא היה אפשר לבחור מתוך מגוון או מבחר של מיטות יהודיות והאפשרויות היו מצומצמות מאד. עם הזמן גם במיטות אלה חלו לא מעט שינויים וכיום אפשר ליהנות ממיטה מיוחדת ויפה שתהיה מעוצבת ומתאימה בדיוק לחדר השינה שלכם. כיום לא צריך להתפשר על מיטה שנראית פשוטה או שגרתית, אפשר למצוא שלל מיטות יהודיות מעוצבות ואפילו מיטה יהודית בהתאמה אישית עבור הנוחות וחדר השינה שלכם, הן ברמת ההתאמה לפריטים והרהיטים שאמורים להיות ממוקמים בסמוך למיטה והן ברמת הנוחות והפונקציונאליות של המיטה. כך החדר שלכם יהיה וייראה מושלם והמיטה היהודית תשתלב באופן טבעי בסגנון העיצוב שבחרתם עבור חדר השינה שלכם.
 
 

למי מתאימה מיטה יהודית?

 
כאמור, אמנם המחשבה האוטומטית מקשרת מיד את הנושא עם הציבור הדתי אך כיום יש לא מעט זוגות חילוניים שעושים שימוש במיטות יהודיות מתוך מספר שיקולים. מכיוון שהמיטה אמורה להיות רהיט נוח במיוחד - מי שבוחר במיטה יהודית דווקא - עושה זאת משיקולי הנוחות שלו ושל בן או בת זוגו. המיטה היא המקום האינטימי ביותר של בני הזוג, בכל רחבי הבית ומתוך כל החדרים ואין ספק שלאחר שתקדישו זמן, מחשבה ותשומת לב לבחירת המיטה הנכונה והמתאימה לכם, אתם תיהנו מהעיצוב והסגנון שיתקבל בחדר השינה כולו.

מיטה יהודית מתכווננת היא מיטה שלא רק שני צדי המיטה ניתנים להרחקה זה מזה, אלא ניתן לשלוט גם בגובה גב המיטה, הן בחלק המיועד לראש והן בחלק המיועד לרגליים. אפשר לצפות בטלוויזיה או לשוחח כאשר ראש המיטה מורם מעט - מה שנוח מאד במידה ואתם אוהבים לקרוא ספר, לצפות בסרט או מעדיפים את התנוחה שבה הגב, הצוואר והראש גבוהים משאר איברי הגוף. המיטה יכולה להתאים לכל חדר, בכל גודל וכאמור - לכל סגנון עיצוב. ישנם כיום לא מעט ספקי מיטות יהודיות שישמחו לעצב בהתאמה אישית את המיטה היהודית הדרושה לכם והמתאימה לצרכים שלכם. אל תוותרו על הטוב ביותר והיפה ביותר בחדר השינה שלכם! החדר הוא המקום שבו בא לידי ביטוי העולם הזוגי והאינטימי ומיטה נוחה שמתאימה לשני בני הזוג היא המרכז של החדר.