סליפ IN – מזרונים, מיטות, חדרי שינה ועוד
 
 
 
להזמנות חייגו: 053-6206619
מענה טלפוני מ10:00 עד 22:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
3.5
13 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
קטגוריה
מחיר
-
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

סוגי מזרונים זוגיים לחדר השינה

 
מחפשים אחר מזרון זוגי לחדר השינה? בשורות הבאות תוכלו למצוא מידע מקצועי אודות סוגי המזרנים הזוגיים השונים העומדים לרשותכם.
היום כבר כולם יודעים: שינה טובה מתחילה בבחירת מזרון איכותי. אך על מנת להבין מהו מזרון זוגי איכותי צריך להכיר את סוגי המזרנים השונים המוצעים לכם כיום ואת ההבדלים ביניהם.
 
 
 

סוגי מזרונים זוגיים

 

מזרן ספוג זוגי

 
מזרני הספוג נחשבו לאורך שנים למזרנים הזולים ביותר בקטגוריה אך בשנים האחרונות הם החלו להיות מיוצרים מספוג גמיש איכותי מסוג פוליאורין המתאפיין בין היתר ביציבות וביכולת הסתגלות לגוף האדם העושה בהם שימוש. כיום, חלק ממזרני הספוג משלבים בתוכם שכבות אנטומיות ותבניות אורטופדיות וביכולתם לספק לכל אחד ואחת מכם שנת לילה נעימה, נוחה ובריאה יותר.
 

מזרן לטקס זוגי

 
מזרונים זוגיים מסוג לטקס הם למעשה מזרנים המיוצרים משרף של עץ הגומי הידוע בין היתר בגמישותו. כמו כן, הלטקס הינו חומר יעיל הדוחה אבק ובכך מונע חדירה של קרדית האבק אל גוף המזרן. מזרני לטקס זוגיים מיועדים בעיקר לאילו מביניכם הסובלים מקשיי נשימה.
 
 
 

מזרן ויסקו זוגי

 
 
 
מזרני הויסקו מיוצרים מחומר מיוחד המכונה: ויסקולסטיק אשר פותח לראשונה עבור סוכנות החלל האמריקאית-נאס"א. מזרן זה הינו בעל יכולת זיכרון ולמידה של מבנה הגוף המוטל עליו והוא נחשב לאחד מסוגי המזרנים היוקרתיים ביותר בקטגוריה.
 
 

מזרן זוגי אורטופדי

 
מזרנים אלו מיוצרים בטכניקה מתקדמת המאפשרת למעשה את פיזורם של נקודות הלחץ של הגוף על גבי המזרן במהלך השינה ובכך הם מסייעים במניעת לחצים על עמוד השדרה ומספקים שינה רצופה ובריאה.

כל מזרן זוגי מגיע עם דרגות קושי שונות היכולות להתאים לכל אחד מהעושים בו שימוש בכל אחד מצידי המזרן. בחירת מזרן זוגי כיצד? בחירתו של מזרן זוגי חייבת להיעשות בהתאם לגודל מערכת השינה העומדת לרשותכם, סוג המזרן והתאמתו למבנה גופכם, ומעל הכול לדרגת הקושי הרצויה לכם. כיום, תוכלו ליהנות מהליך התאמה אישי של מזרנים זוגיים. הליך זה יכול לשלב בתוכו דרגות קושי משתנות לכל אחד מצידי המזרן.

ראו גם: ספות נפתחות