סליפ IN – מזרונים, מיטות, חדרי שינה ועוד
 
 
 
להזמנות חייגו: 053-6206619
מענה טלפוני מ10:00 עד 22:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
3.5
13 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
קטגוריה
מחיר
-
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ארונות הזזה לחדרי ילדים

 
חדר הארונות נחשב לאחד החדרים המרכזיים ביותר בבית, בייחוד כאשר מדובר על חדר ילדים. כידוע, סדר וניקיון אינם ממש חלק משגרת יומם של ילדים ולכן חשוב מאד לרכוש עבורכם ארונות אשר בהם יהיה ניתן לאחסן בגדים בצורה טובה. בחירת ארונות הזזה לילדים איננה משימה פשוטה , היות וילדים מבלים לא מעט בחדר שלהם ולכן צריך להביא בחשבון לא מעט פרמטרים.
 
התחשבות באסתטיקה
כל הורה יודע כי קיימים הבדלים בטעם האישי של ילדיו. במידה והילדים כבר גדולים, לכל אחד מהם טעם שונה בכל הקשור לתחומי העניין כך למשל, בנות יכולות לשים בארונות מוצרי קוסמטיקה ואילו בנים יכולים לבחור לשים בארונות מוצרים אחרים. מכאן חשוב מאד לבחור ארונות הזזה בהתאם לאופי של הילד.
 
גילו של הילד
כאשר בוחרים ארונות הזזה לחדר ילדים הרי יש להביא בחשבון גם את גילם של הילדים. אם הזכרנו קודם לכן את הטעם האישי של הילדים, הרי כשהילדים קטנים מדי הם עוד לא מפתחים טעם אישי ואז מדובר בסיפור אחר. ככל שהילדים גדלים, ניתן לראות בחדר שלהם חפצים רבים שלא נראו קודם לכן. בדומה למבוגרים, גם לילדים יש תחומי עניין משלהם ולכן כדאי לבחור ארונות אשר תואמים את התחביבים שלהם.

מה הכוונה? כדאי לשלב בין אסתטיקה לבין אחסון חפצים של הילדים על מנת להגיע לתוצאה הרצויה. הורים רבים מתלבטים בנוגע לאסתטיקה של הארונות. אחרי הכל, היום ילדים מבלים לא מעט זמן בחדר שלהם והיות והתחום התפתח כיום ניתן לראות סגנונות רבים, אך לצד הסגנונות השונים חשוב מאד לבחור ארון שיענה על הצרכים של הילדים.
 
חשיבות התקציב
עיצוב חדר ילדים נחשב לסוגיה מרכזית בחייהם של הורים רבים. בנוסף לעובדה כי חדר הילדים משמש גם כחדר שינה ובו צריכים להיות מאוחסנים חפצים שונים כגון בגדים לשינה, הרי לעיתים יש גם צורך לבחור ארונות שיאחסנו לא רק בגדים אלא גם צעצועים. כידוע, ככל שהארון מכיל יותר מקומות כך הוא עולה יותר. חשוב מאד לדעת כי ארונות הזזה מגיעים היום במגוון גדלים מה שמשפיע על המחיר.

על מנת לא ללכת לאיבוד בין ים הארונות, כדאי להקדיש זמן לסוגיה של בחירת הארונות . כיום ניתן לראות ארונות של חברות שונות באמצעות כניסה לקטלוג ארונות באתר האינטרנט של חברה. חברה מוכרת וותיקה בתחום תקפיד להציג בפני לקוחותיה קטלוג אשר חוסך להם זמן ומאפשר להם לראות בדיוק אילו דגמים יצאו לשוק וכך לבחור את הדגם המתאים ביותר עבורכם. בחירת ארונות באמצעות קטלוג מאפשרת לראות את הדגמים בזמן החופשי כלומר, בכל שעה נתונה משעות היום- בין אם מדובר בשעות הלילה או שעות הבוקר- לא משנה באיזה שעה מדובר ניתן לראות את הדגמים ולבחור את הדגם המתאים.