סליפ IN – מזרונים, מיטות, חדרי שינה ועוד
 
 
 
להזמנות חייגו: 053-6206619
מענה טלפוני מ10:00 עד 22:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
3.5
13 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
קטגוריה
מחיר
-
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מה חשוב לדעת לפני שמזמינים חדרי שינה בעיצוב אישי

 
כאן נספק לכם מידע על הזמנת חדרי שינה יוקרתיים בעיצוב אישי. המידע יתייחס הן לתשתית החדר והן לתכולת הריהוט הפנימית שלו. כן יתייחס המאמר גם לפתרונות התאורה בחדר . השילוב של שלושתם ייצור עבורכם חדר שינה בעיצוב כבקשתכם, חדר שינה מעוצב מפנק במיוחד שלא תרצו לצאת ממנו בבוקר, ורק תחכו לשוב אליו כאשר תהיו בעבודה או בסידורים.
 
 
תשתית חדר השינה
התשתית מתייחסת לעיצוב הדפנות בחדר: הריצוף והקירות. ובכן, בתחום הריצוף ניתן להסתמך על שיש מטרצו לבן לבית בעיצוב מודרני, או בשיש מטרצו בצבע לעיצוב אורבאני של פעם. שיש גרניט יוצר אפקט כפול: הוא גם יוצר מראה אותנטי אך הפלא ופלא – הסגנון מודרני לחלוטין שכן שימוש בגרניט כחומר גלם לריצוף מקובל מאד בימינו מכמה סיבות:
  1. זהו חומר בעל מראה טבעי שניתן לצבוע אותו לפרק זמן ארוך. הצבע על הגרניט יוצר מראה טבעי לחלוטין בעל גוון קלאסי.
  2. ניתן להשתמש בגרניט על מנת לחקות ריצוף עץ על ידי שימוש בגרניט פורצלן חום. זה חוסך עבודות תשתית מרובות הנדרשות ממשטח עץ אמתי.
באשר לחיפויים – ניתן לחפות קיר חדר שינה מעוצב ויוקרתי בשתי דרכים: או להזמין חיפוי אבן המבוסס על בריקים, או אבנים מיוחדות, או להשתמש בטפטים מעוצבים לחדר השינה. יתרון חיפוי האבן: אותנטי, ויוצר מראה של פעם. חסרון: יקר. יתרון השימוש בטפטים: המגוון הרחב מאפשר להתאים כל סוג של טפט לחדר שלכם ליצירת מראה מבוקש החסרון: זהו לא צבע טבעי כי אם מדבקת קיר. אם תבקשו לשנות את מראה הקיר תצטרכו לבצע עליו עבודות תשתית מרובות לאחר הסרת המדבקה: שפכטל, וצביעה מחדש.
 
 
ריהוט חדר השינה
מיטת החדר - המיטה יכולה להיות מעוצבת עם אורנמנטים של פעם בעיצוב מוזהב או כסוף, או שניתן לרכוש את בסיס העץ הסטנדרטי בלבד ללא פיתוחים מיוחדים.

התקני האחסון - מקובל לרכוש זוג שידות: שידה לכל מיטה. בכל שידה יש מגירות ומקום אחסון עלי. כמו כן, מומלץ לרכוש פינת איפור הכוללת מגירות, ארונות אחסון קטנים ומראה לחדר השינה.

ארונות ביגוד ומיצוע - לשיקולכם: ניתן לרכוש ארונות הזזה לחסכון במקום בחדר, או להסתמך על ארונות ציר רגילים. אם חדר הארונות הביתי נמצא בסמוך לחדר השינה כדאי לנצל את החלל או לרווחתכם או להצבת התקני אחסון נוספים.