סליפ IN – מזרונים, מיטות, חדרי שינה ועוד
 
 
 
להזמנות חייגו: 053-6206619
מענה טלפוני מ10:00 עד 22:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
3.5
14 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
קטגוריה
מחיר
-
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

5 טיפים לבחירת חדרי ארונות לחדרי שינה

 
 
המקדש הפרטי שלנו נמצא ללא ספק בין כותלי חדר השינה. זהו המקום אליו אנו נהנים להגיע בסוף יום עבודה מתיש וזה גם המקום שמאחסן את מיטב הגרדרובה שלנו בנאמנות בלתי מתפשרת. בחירת ארון לחדר שינה שישרת אותנו לאורך זמן זו לא משימה שעושים ברגע. לא רק שמדובר בהוצאה כספית משמעותית, הפונקציונליות של הארון צריכה לשמש אותנו לאורך זמן ולהתאים לחלל העומד לרשותנו. הנה כמה טיפים שיסייעו לכם להגיע להחלטה מושכלת.
 

התאימו את הארון לחלל


אם חדר השינה שלכם הוא חלל קטן המכיל ספות נפתחות, שידה קטנה ובאופן כללי קשה להתנהל בתוכו – וותרו על הרעיון הבא: חדר ארונות.חדר ארונות לחדר השינה הוא אחד הפתרונות הנוחים ביותר, אך הם שמורים רק למי שהחלל מאפשר לו זאת. חדר ארונות הוא למעשה חדר נפרד, הצמוד לחדר השינה, ומכיל את כל תכולת הארון שלנו בנוחות רבה. אין ספק שמדובר בפתרון מעוצב ונוח במיוחד, אך יחד עם זאת, המרחב הגדול שהוא דורש גורם לו לא להיות בר השגה תמיד.

התאימו את הארון לצרכים שלכם


חדרי שינה נבדלים זה מזה לא רק בגודלם, אלא גם בצרכים של מי שמתגורר בהם. אם הצרכים שלכם גדולים, הארון שלכם מכיל המון בגדים ואתם זקוקים למרחב החורג מגבולות הסטנדרט, תוכלו להזמין ארונות בהתאמה אישית. באופן זה מנוצל באופן מקסימלי המרחב העומד לרשותנו בחדר, ואנו יכולים גם ליהנות מארון המיוצר במיוחד בשבילנו.

התאימו את הארון לרוח העיצובית בחדר


חדר השינה שלנו צריך להיראות הרמוני ונעים לעין, ולכן חשוב להתאים את הארון לרוח העיצובית הכללית של החדר. אם, למשל, החדר שלנו מעוצב בסגנון כפרי וכולל מיטות עץ, הרי שהבחירה הטבעית (תרתי משמע...) תהיה של ארון עץ. אם בחרתם בארון עץ לחדר השינה, חשוב לבחור ברהיט איכותי שישמש אותנו למשך שנים ארוכות. רהיטים מעץ מלא הם רהיטים בהם נשמר חומר הגלם המקורי ללא עיבוד, מה שמאפשר לו אורך חיים ארוך במיוחד, חוזק בלתי מתפשר ועבורכם – הנאה גדולה לאורך זמן.

מודרני או מסורתי?


ארונות פתיחה הם ארונות קלאסיים שתמיד, כך נראה, יהיו באופנה. לעומתם, ארונות הזזה נחשבים למעוצבים וחדשניים יותר, וגם להם יש את היתרונות שלהם. נסו לחשוב מהו הסוג שאתם מעדיפים בהתאם לחלל העומד לרשותכם ובהתאם לסגנונכם האישי, נסו לחשוב מה יהיה לכם נוח יותר לשימוש לאורך זמן ומה תואם את הרוח העיצובית האישית שלכם – מראה מודרני ומעוצב או קלאסי ועל זמני?

אל תתפשרו על איכות


לא משנה באיזה סוג ארון תבחרו, חשוב לא להתפשר על איכות. בסופו של דבר, "הזול הוא היקר" זו לא עוד קלישאה נבובה – אלא אמת לאמיתה. בחירה של ריהוט זול אמנם נשמעת מפתה בתחילה, אך לאורך זמן, כשצירי הארון מתחילים לחרוק, המדפים נשברים ועמוד התליה לא עומד בעומס כי הוא מיוצר מחומרים פשוטים – נמצא את עצמנו מתחבטים מחדש בשאלה איזה ארון נרכוש הפעם.
 
נכתב בחסות - זדקה ארונות מעוצבים